» Poradna » Mobily

Nefunguje světelný sensor u iphonu 6

Dobrý den,chtěl bych poradit. Koupil jsem si iphone 6 a zjistil jsem, že nefunguje světelný senzor na volání. Takže když volam tak si uchem mačkám tlačítka jako napr.: ztlumit, kontakty, atd,..Prosím poraďte co s tím. A ještě musím zmínit, že nemám možnou reklamaci, protože jsem iphone kupoval na firmu tudíž nemám účet atd...Předem Děekuji za rady.

Odpovědi na otázku

"...protože jsem iphone kupoval na firmu tudíž nemám účet..." Jasně, ani fakturu, že? Servis.

firmy běžně obchodují bez daňového dokladu? a záruky se na ně nevztahují? tyjo asi mi něco uteklo, evidentně žiju v nějakém alternativním vesmíru :) nebo se dnes o čórkách mluví jako o "koupil jsem to na firmu"?

A jak si asi dáš telefon bez faktury do účetnictví? Pokud nefunguje senzor, tak to doma fakt neopravíš. Takže budeš muset tu fakturu najít a reklamovat to, případně si opravu zaplatit. Ovšem mám velkou obavu, že ti nabídnou akorát tak výměnu celé desky, což bude na úrovni 1-2/3 nového telefonu Takže raději najdi tu fakturu

Přeedem neděekuj a raděj nefetuj.