Nefunguje subwoofer (ale v ovladačích ano)

Dobry den,včera jsem si poridil zvukovou kartu CREATIVE SOUNDBLASTER AUDIGY FX. Zapojil jsem ji do PCEe 1x, nainstaloval ovladace ze stranek vyrobce pro W10 ale problem je, ze mi nefunguje subwoofer pri hudbe, filmech, hrách, proste pri cemkoliv, FUNGUJE jen a pouze kdyz kliknu na TEST v Sound Blaster Audigy Fx Control Panelu, zapojeny je tedy dobre.Otazka zni: Uz se tu s tim nekdy nekdo setkal? Pripadne Znate reseni problemu?Moc dekuji a hezky den, Patrik

Odpovědi na otázku

Je otázka, zda v tom "čemkoliv" nějaký signál pro SW vůbec je ... Jinými slovy, možná nutno to "cokoliv" nastavit do režimu 5.1.

PS: "basák" u repráků 2.1 není SW

PS.: mam 5.1 :D

mno, nepíšeš jaké máš repro. Co mi prošly pod rukama 2.1 reprosoustavy, tak subwoofer se krmil stejným signálem jako stereo satelity = žádný separátní drát z PC na subwoofer tam nebyl a ani není důvod.

repro mam Genius GX Gaming 5.1 3500. vzadu je zdirka pro bud to 1x jack a vsechny jednou na stereo nebo 3 dalsi jacky na predni, zadni a sub/stred.

mno podle mne prostě musíš nastavit zvukovku aby "věděla" že na center/sub je subwoofer a zvuk tam posílala (nejspíš se tam posílá smíchaný stereo zvuk L+R)

bass redirection máš zapnuté?nenastavil si predné/zadné repro ako full range?

Zkousel jsem se zapnutym i s vypnutym a predni a zadni mam jako full range

Vreseno, spatne jsem klikal :D Znova jsem to zkusil a uz to jde, moc dekuju :)

A jaké máte vlastně reproduktory?

Genius GX Gaming 5.1 3500