» Poradna » Programy

Nefunguje streamované video

Dobrý den všem,mám ntb s Windows 7 a všiml jsem si, že se mi přestaly zobrazovat nějaké streamy, jako třeba YouTube. Místo obrazu mám zelenou obrazovku, ale zvuk funguje.Čím by to mohlo být?Děkuji

Odpovědi na otázku

Zkus přeinatalovat flash - http://get.adobe.com/cz/flashplayer/... nebo stáhnout novou verzi webových prohlížečů na základě kódu chromium (Google Chrome, Comondo Dragon,), který mají flash integrovaný.Taky to může být nějaká nekompatibilita s grafickým ovládačem grafické karty. www.nvidia.com www.ati.com

Možná by stačilo vypnout hardwarovou akceleraci,třeba.