» Poradna » Mobily

Nefunguje sluchátko

Zdravím, Chtěla bych se zeptat, zda je možné nějak opravit sluchátka nebo spíš telefon - při přehrávání hudby jsem o něco zavadila čímž se vyškubl jack z mobilu. Od té doby hraje jen jedno sluchátko (v jiném mobilu hrají obě), mikrofon funguje stejně. Při lehkém povytažení jacku hrají obě. Můžu to nějak opravit? Telefon po záruce, Xiaomi redmi 4x.Díky za případné tipy!

Odpovědi na otázku

Pokud máš mikropájku, horkovzduch a jsi hodně šikovnej tak oprava ja na cca 20min a cena nového jack konektoru z číny je pár korun.Pokud nejsi se obrať na servis. Počítám že neznačkový si řekne min. o 500kč. Značkový podstatně víc

Oprava sluchátek:Výrobci používají co nejtenčí gáblík, navíc eloxovanej, takže možnost opravy se blíží 0. Měl sem "značková" sluchátka Philips a značková opravna mě po záruce poslala někam. Sluchátka AKG mi v záruce vyměnili něž by to opravili ...