» Poradna » Notebooky

Nefunguje skoro nic

Dobrý den mám problem včera večer jsem se divala přes přehrávání Tv na notebooku na ulici .Ulice se začla sekat tak jsem si šla stáhnout přes ulož.to film na notebook pak jsem tona chvilku zavřela a pak zase zapla z důvodu že jsem se chtěla odhlasit a když jsem se chětla odhlásit tak to nešlo klikla jsem na to ještě jednou a notebook se vypl.Jak jsem ho zapla začl dělat tak nepříjemné hučeni.A ještě k tomu nejde pohibovat (ja nemam myš ale použivam u notebooku takové to dotykové) večer jsem si šla lehnout a teď jsem se na to dívala a asi byl vybitý dala jsem ho do nabiječky a ani se nezapl.Myslite že ho budu muset dát do opravny?? Nebo si pořidit myš?? Mam ho celý od prachu.prosim poraďte mi vše

Odpovědi na otázku

ulice se začla sekat ?? tak to jsi měla štěstí že ti proti bradě nevyskočil chodník nominace na dotaz týdne...

Uživatel Já opět předvedl demenci a inteligentní nulovou úroveň některých uživatelů této poradny. Ban na takové kybernetické protahovače svalů

Vidím tu akorát demenci a Zero-IQ autora dotazu. Tohle bych nenapsal ani v kocovině.

Dotaz je to docela obsáhlý, bohužel obsahově v něm ale není nic, čeho by se dalo chytit. Notebook je třeba vidět. Věřím, že ve svém blízkém okolí máte dost znalých kamarádů, kteří jsou schopni notebook prohlédnout a najít řešení.

Pokud mas v notebooku vyndavaci baterku tak ji vytahni. Zkus notebook zapnout bez baterky. Pokud se ti nerozsviti a nebude ani nijak jinak reagovat, tak s tim sama nic naudelas. Posli do servisu nebo dej nekomu o kom vis ze opravdu uz nejaky ten notebook opravil. A ten prach predtim utri - nejlepe suchym hadrikem.

Z dotazu lze soudit ze nevladnete schopnosti ten notebook opravit. Podle slov "zapraseny", "sekat" nebo "huceni" soudim ze je treba servis navstivit v kazdem pripade. Pokud neni jiz odpalena nejaka komponenta bude Vas vycistani stat jenom par stovek. I o sve pocitace se clovek musi starat stejne jako o auto, a u notebooku to plati dvojnasob.

Proto by si měla najít kamaráda údržbáře

Baví tě to hodně.Měnit si jména a pokládat dementní dotazy?Měl by jsi se nechat vyšetřit.