Nefunguje server

Zdravím, vyhrabal jsem nedávno ze starých serverů dell poweredge r210, ale když ho chci spustit, tak svítí jenom žlutá kontrolka na předním panelu…Nevíte někdo radu?

Odpovědi na otázku

:D

Haha

Sú 2 možnosti.1. Je to pokazené.2. Chyba medzi stoličkou a klávesnicou.

1. Je to možný
2. Žádná klávesnice k tomu připojena nebyla

A čo stolička?

Je potřeba zjistit která LED svítí a pak se podívat na chybové kódy:https://www.dell.com/support/kbdoc/cs-cz/00014...

Taková základní rada je ho vyměnit. Co jeho out of band management? Má to iDrac? Asi má, funguje? Pokud ne, tak bych zkusil výměnu zdrojů, a pak to dal někomu na hraní.

Ono to vypadá, že už to někdo na hraní někomu dal