» Poradna » Programy

Nefunguje sdílení zvuku ze systému na skypu

Ahoj, potřebuji pomoc.Nefunguje mi sdílení zvuku na skypu a dost mne to štve...Zkoušel jsem restartovat PC, odinstalovat a nainstalovat Skype a pořád to nefunguje... Takže když volám s kámošem, tak nemůžu sdílet zvuk... Možná je ve skypu nějaké nastavení na to, ale já ho nenašel, tak když tak mi napište nějakou radu, díky!!

Odpovědi na otázku

Zdieľanie zvuku cez Skype ? To ako myslíš, že niekomu zavoláš, ten cez Skype si bude prehrávať tvoj zvuk, zvukové súbory? Asi ťažko. Môžeš preposielať ako prílohy v chate súbory, ale nie, že niekto na druhej strane sa napojí na tvoje uložené súbory a bude ich počúvať u seba.Skype pracuje na inom princípe. P2P.

A doplním - v novej verzii Skype 8) dokonca už tak okresali užívateľské nastavenia, že sa v tom ani divá sviňa nevyzná, z pôvodných nastavení tam zostalo cca 50% - M$ predsa vie lepšie, ako ty "chceš" cez Skype telefonovať. Ja som sa zo Skype 8 vrátil k poslednej verzii Skype 7. Nam mám aspoň kontrolu nad svojimi nastaveniami.

Mám skype verze 7.x.x.x nevím a to nastavení je normální, nemám ten nový skype to je fakt hnus... A sdílet zvuk ze systému na skypu jde koukni na tenhle screen https://ctrlv.cz/u2Mg :)

Veľmi pochybujem o tom, že máš Skype 7 - pretože ten tvoj screen je zo Skype 8 - poznať to podľa čierneho (tmavého) motívu a ikon pre funkcie.