» Poradna » Ostatní

Nefunguje sd karta

Dobrý deň dnes som sa rozhodol že budem fotiť fotoaparátom Olympus Stylus 1 normálne sa zapol a začal som fotiť nenaznačoval žiadnu poruchu no keď som bol hotový tak som kartu vybral a dal do pc ale nenačítalo ju tak som ju dal na speť do fotáku ale fotak napísal že chyba karty tak som to vyskúšal aj s inou kartou a to iste prosím pomoc prýjmem aj nápady kde sa z karty všetko vymaže.

Odpovědi na otázku

Zkus ji dát do foťáku a dej přes menu zformátovat kartu.Pak něco vyfoť a zkus jestli pc načte kartu.

Aaaaa ďakujem už funguje