Nefunguje restart toneru

Mám v tiskárně Brother HL-2035 Toner TN-2000 (špatně jsem jej objednal ale po mechanické úpravě tam pasoval a fungolal OK ) po jeho zahlášení, že je prázdný jsem bez problémů dopnil barvu a provedl mechanicjký restart toneru. Poté jsem klidně dál bez problémů tiskl velmi dlouhou dobu. Tento restart jsem použil několikrát bez nejmenších problémů. Nyní však nastal problém. Po restartu se páčka, která je k tomuto utčená během několika výtisků vrátí do polohy prázdný toner a tiskárna nechce tisknout. Neporadíte někdo kde je chyba?

Odpovědi na otázku

Dej tam originální toner a uvidíš. S nějakým upraveným a podomácku doplněným bastlem pro jinou tiskárnu považuji za zázrak, že to vůbec něco dělalo. A zázrak nejspíš skončil a vůbec bych se nedivil, kdyby to se sebou vzalo i tiskárnu.

Chápu že to by to bylo řešení. K tomuto kroku jsem dospěl poté co mi toner se zaručenými 5000 stranami A4 zaklásil po vytištění cca 3500stran A5 že je prázdný. Tak jsme jej restartoval dotiskl dalších 2500 stran letáků co jsem, potřeboval a dále jej po cca 2-3 restatech úspěšně používám další 2 roky. Tam nejde o to že by to sledovalo množství barvy, ale ujeté metry. Proto nechápu proč to najednou nefachčí. Kdyz je pohon páčky pouze nmechanický přes ozubená kolečka. Nejde mi o peníze, ale o princip jak znás spotřebitele dělají voly. Tiskárnu to ssebou nevezme, maximálně válec a ten se dá koupit a vyměnit za 250Kč