» Poradna » Ostatní

Nefunguje radiokarta

Zniceho nic mi prestala fungovat radiokarta Mediaforte SF64. nehraje jak v dodavanem softu, tak v Radiatoru. Zapojeni z venku kompu je ok, dovnitr nemuzu(pecet prodejny). Uz je to startsi kus.

Odpovědi na otázku

Tak to bude velmi pravděpodobně porucha karty. Zkus ještě zpíchnout do výstupu SPK přímo reproduktory jestli se to nerozjede

Jak máš nastavený mixér (zdravím Mixouna ) Nemáš tam pro WAVE nebo LINE-IN zaškrtnuté mute?

Mute nemam zaply