Nefunguje propojení mezi externí pamětí a tv

Zdravím,chtěl bych se zeptat,koupil jsem si externí paměť WD Elements 2TB a tv (Samsung, kód modelu UE40D5000) nedokáže načíst obsah - seriály. Paměť nemá externí napájení. Netušíte, čím by to mohlo být, prosim? Děkuju za rady a odpovědi.

Odpovědi na otázku

Řekl bych, že na tom externím HDD je toho prostě moc a tv není schopná načíst ani adresářovou strukturu. Taky jsem si pouštěl z externího hdd filmy do té doby, než jsem na něj zazálohoval větší množství souborů. Pak už to tv prostě nenačetla. Tak si pouštím film tak, že ho z toho mega giga úložiště hodím na flash disk a nebo přes NB a HDMI.

Ak nemá externé napájanie ani to nepôjde .

Otevři manuál k TV a podívej se na požadavky na USB zařízení. Některé TV umí jen flashky a externí disky v nich prostě fungovat nebudou. Jiné umí jen některé souborové systémy. Takže se podívej, jak je na tom ta tvoje.

Roztočí se ??? TV USB to nemusí utáhnout. Vezmi to do ruky a po zastrčení musí "vrnět".

Tady je několik citací z návodu:● Můj obsah podporuje pouze velkokapacitní paměťová zařízení USB (MSC –Mass Storage Class). Velkokapacitní paměťové zařízení je zařízení BOT (BulkOnlyTransport). Příklady velkokapacitních paměťových zařízení: jednotky USBFlash, čtečky karet Flash a pevné disky USB (rozbočovače USB podporoványnejsou). Zařízení je třeba připojit přímo k portu USB televizoru.● Připojte jednotku USB HDD k vyhrazenému portu, jímž je port USB 1 (HDD). ● Jestliže jsou připojena více než 2 zařízení PTP, je možné současně používat pouze jedno.● Pokud jsou připojena více než dvě velkokapacitní paměťová zařízení, nemusíbýt některé z nich rozpoznáno. ● Zařízení USB s vysokou spotřebou (více než 500 mA nebo 5 V) nemusí být podporováno.● Pokud přesáhne počet souborů a složek uložených na úložném zařízení USBpřibližně 4 000, nemusí se některé soubory či složky zobrazit a některé složkynemusí jít otevřít.● A ještě ne zcela oficiální informace - řady UE40D až UE40E údajně mají v některých případech problémy s HDD většími než 500 MB a obecně s HDD USB 3A odkaz na návod https://is.gd/9fUO8f

Jo a ještě:● Protokol MTP (Media Transfer Protocol) není podporován.● Jsou podporovány systémy souborů FAT16, FAT32 a NTFS.