» Poradna » Web a internet

Nefunguje přihlášení do emailů na seznamu

Nejde mi přihlásit se do emailů, které mám pod seznamem.Ráno mi to fungovalo.

Odpovědi na otázku

A co budete dělat?

Normálně to funguje. Takže chyba je na vaši straně.

Nejde mi se prihlasit do emau na seznamu.

nejde mi přihlásit se do emailu na seznamu

A co to dela kdyz to nejde, nedojde k presmerovani? Pokud se prihlasujes pres webove rozhrani ( jmeno heslo prihlasit)

Nefunguje přihlášení do emailu na seznamu

Nefungují e maily

Nemám v seznamu e-mail, není tam.

Celý den fungoval email i přihlášení do něj, v pořádku a bez problémů.Ale od teď se nemohu vůbec do emailu přihlásit, ani změnit heslo na silnější, atd.P r o č ???

Zdravím, nemůžu se přihlásit na e -mail.

Od včerejšího dne mi na Seznamu naskočil odstavec Válka na Ukrajině s udanými hodinami diskuze, a to na místě, kde mám jindy umístě Email. Ten je níž a nejde se přihlásit.

Nejde mi email

Interní chyba, nejde. Email. Jak chybu odstranit?

nelze se přhlásit do mailu

MÁM ten stejný problem

nefunguje celý dopoledne přihlášení o mailu na seznamu ???????????

Nejde mi přihlášení do e-mailu na seznamu!!!

Pri přihlašování mi odmítá heslo,že už bylo použito

nemohu se přihlásit do emailu ,ráno to fungovalo

Přihlášení do emailů již týden chvílemi jde, ale většinou nejde. Prosím o nápravu.

Mám automatické přihlašování .Heslo nepoužívám.

Prosím poraďte mi, nemohu se dostat o své mailové schránky na Seznamu, hacker s mojí schránkou dlouhodobě manipuluje. Včera jsem sice smazala cookies,které jsem dnes znovu povolila - tedy jen ty nezbytné pro provoz, stále to nejde. Už jsem změnila i heslo.

Nejde se mi přihlásit do emailu

Nejde se přihlásit na email a já tam mám důležité zprávy a dokumenty jak do práce tak i ke škole. Jsem zvědavá kdy to bude fungovat

Už to jde aspoň teda teď