» Poradna » Mobily

Nefunguje přidávání InstaStories - Galaxy S7

Zdravím,mám takový problém. Byl jsem zvyklí přidávat na Instagramu instastories, ale teď jak mám nový telefon, tak funguje jen přidávání fotografií bez textu. Pokud chci přidat instastory s textem nebo přidám video, kliknu na sdílet a celých 24 hodin, kdy by se měl IS zobrazovat se jen v rohu ukazuje "Zveřejňování...". Už jsem psal na oficiální podporu, Twitter... bez odpovědi a nikde jinde jsem odpověď také nedostal. Zkoušel jsem odinstalovat, reinstalovat, smazat aktualizace, znovu nainstalovat, přihlásit se na 4 způsoby... prostě nic. Možná je to tím, že IG je v základní verzi S7 nainstalován automaticky a nejde tedy UPLNĚ odstranit, dají se smazat jen aktualizace... Nevíte jak by se to dalo obejít? Děkuji moc za každou pomoc

Odpovědi na otázku

Odkedy sa INSTAGRAM zaraduje medzi preinštalovaný Bloatware u Samsungov ?? To mi príde ako blbosť, že je inštalovaný automaticky

Je to opravdu tak :) po prvnim zapnuti telefonu jsem mel instagram nainstalovany

V aplikacich je jen moznost VYPNOUT nebo VYNUCENE ZASTAVENI.

Mám na S7 ten istý problém.. už sa ti to podarilo vyriešiť ?

bohuzel... ale jsem rad, ze nejsem jediny, snad se to nejakym updatem spravi 😏

Ahoj, mám A6 samsung a mám ten samý problém, zkusila jsem taky vše a nejde to. Jak budete něco vědět budu ráda. N.

nazdar mam ten isty problem mam samsung A8 2018 a tiez mi to robi... vyriesil to uz niekto preco to nejde?

Také mám ten stejný problém. Až někdo najdete způsob, jak to vyřešit, dejte vědět :D :( !

Jako mám Samsung Galaxy a5 a mám stejný problém, dala jsem ho na reklamaci a byl mi vrácen,že žádná závada není, ale instastories pořád nefunguje:))))

Soucasne si nad tim lame cely svet samsungu s oreem...

Mám samsung galaxy s 7 a mám stejný problém. Začalo to někdy koncem června a os ty doby se mi uploaduje tak jedno stories ž dvaceti. Zkoušela jsem kde co. Smazat, vymazat pamět, vymazat data, přeinstalovat a nic.