Nefunguje obraz

Dobry den ve spolek,Mám Lenovo all-in-one B320. Zapnu počítač všechno běží jen obraz nefunguje. Na začátku asi dvě vteřiny po zapnutí pc displej na chvilku slabě modře problikne a pak už jen černá obrazovka. OS normalne naběhne po asi 30 vteřinách se ozve typický zvuk spuštění windows. Ikonka procesoru bliká, že procesor pracuje, ventilátor taky jede. Zdroj normalne jede, ventilátor se točí, vychází teplý vzduch. Ventilátor grafické karty taky běží. RAMky mám dvě, zkoušel jsem je prohodit nebo spustit pc s každou zvlášť pak jsem vyzkoušel i RAMky z jiného pc, pořád zadna změna. Bohužel pc nemá hdmi ani klasický port pro monitor tudíž nelze vyzkoušet zda-li není problém v monitoru.

Odpovědi na otázku

Skús linux live. Ak ani ten, je to na reklamáciu, lebo v tom sa asi nedá veľmi vŕtať

A do BIOSu by to taky mělo jít ...

Dostaneš se do Nouzového režimu? ☺

Jak to popisuješ, tak se jeví jako nejpravděpodobnější vada v monitorové části.Právě proto bych si AIO nikdy nepořídil, protože při poruše monitoru přijdeš o celý PC.

Tak tomuhle fakt nerozumím. Pc jsem vypl. Znovu zapl a držel klávesnici F12. PC normalne naběhl a obraz taky funguje.

Většinou používám na vypnutí pc program abych nemusel vstávat z postele když koukám před spaním na filmy. Myslíte že by to bylo tím? A občas po vypnutí pc vytáhnu napájecí kabel jelikoz ventilátor (nevím který) se stále střídavě točí (cca na dvě vteřiny se roztočí a potom přestane a po cca 3-4 vteřinách se opět na dvě vteřiny roztočí a pořád dokola)

Je to tu zas. Ale F12 uz nepomáhá.