» Poradna » Mobily

Nefunguje Obchod Play

Dobrý den, mám mobilní telefon Lenovo P70. Problém mám takový, že mobil normálně fungoval a po restartu už ne. Když jsem otevřel Obchod play, tak mi naskočila hláška "žádné připojení". Mobil jsem obnovil do továrního nastavení a nemohu se ani přihlásit na google účet. Po zadání údají mi naskočí hláška "Připojení se nezdařilo, nelze navázat spolehlivé připojení k serveru. Internet v mobilu mi funguje. můžu z prohlížeče stahovat atd.. Zkoušel jsem se i přihlásit pomocí mobilních dat, ale bez výsledku. Zkusil jsem tedy Hard Reset mobilu, ten také nepomohl. na DNS v routru mám nastavené 8.8.8.8 a 8.8.4.4 a furt mi obchod play nefunguje a dokonce se nemůžu ani přihlásit. Smazal jsem asi 5krát mezipamět a data, stále bez výsledku. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Máš správně datum a čas? Kvůli certifikátům.

Ano mám, používám čas a datum ze sítě a ten se shoduje.

A co jsi na tom mobilu zkoušel? doufám,že ne apk Freedom.

APK freedom jsem měl nainstalovaný už před měsícem a po jeho odstranění všechno fungovalo. Nainstaloval jsem minecraft z Aptoide.

A ty máš na mobilu root?

Ano, jelikož nemám záruku, tak jsem si mobil rootnul.

Tak,potom by to nemělo být problém opravit pokud jde o stejnou chybu co jsem měj já s tím Freedom.

Dobře, napišeš mi prosím návod? nebo mě kontaktuješ na e-mail?

Chvilku to trvalo tak,že nejlépe přes Total Commander http://www.appsapk.com/total-commander/ udělat toto,pokud tam je něco jineho tak to tam přepiš na tom posledním obrázku. http://jpeg.cz/obrazek/g7db

Než Freedom raději použij tohle sice není tak mocný,ale alespoň neudělá žádnou neplechu. http://lucky-patcher.en.uptodown.com/android

Bylo tam připsáno 127.69.2.112android.clients.google.com Už se můžu přihlásit, ale teď mi zase po otevření Obchod Play naskočí "Při načítání informací ze serveru došlo k chybě. [RH-01]

No asi dát smazat data ( v nastaveni ) v obchod play,prostě smazat aktualizace a počkat až se sám znovu zaktualizuje.

Data jsem smazal, potom i z google framework, nefungovalo až když jsem restartoval mobil. Všechno funguje, děkuji ti :)

OK tak příště víš aspoň jak to opravit.

tak zkus smazat data Obchodu play a taky Google Play Framework pak restart ... jinak tovární nastavení.

Nic takového nepomůže,pokud to přepsalo to hosts,tak se to zároveň uložilo do systému.A i po továrním obnovení tam nebude to správné přesměrováni pro náš region.

Copak,ty asi neumíš čís,že dáváš - nuska

In the present world, everything is on the internet, we use internet for even smallest of things. Hookup Apps provide a platform for singles to interact online and bear the fruit of love. We have helped many singles find love irrespective of their age. We let the users interact online and the rest is up to their charms.

Before Freedom can use this, he is not so powerful, but at least he will not be mistaken. https://luckypatcherapkhub.com/download-lucky-patcher-ap...