» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje nouzový režim u windows 7

Mám starší notebook, včera ještě fungoval a dnes, když naskočí načítání Windows 7, tak PC přestane fungovat. Když otevřu F8 a nouzový režim, naběhne mi hlavní nabídka nouzového režimu, když pak na něco kliknu, chvilku to pracuje, naskočí ta možnost, ale pak se PC hnedka sekne a zase nic. Po cca 5min se PC sam od sebe vypne....Nemohu se tedy z nouzového režimu kamkoli dostat :/ Je šance PC ještě opravit? CDromka už mi nefunguje

Odpovědi na otázku

Nabootuj z flešky linux - zjistíš tak, zda se jedná/nejedná o HW závadu. Pokud to v linuxu pojede, postačí reinstalovat Win. Nezapomeň zkontrolovat disk.Pokud to v linuxu nepojede, jedná e o HW závadu >> výměna vadného dílu >> příp. servis (nevyplatí se finančně)....