» Poradna » Notebooky

Nefunguje myš

Dobrý den, mám menší problém který nedokážu vyřešit. Když zapojím myš do notebooku tak se myš rozsvítí ale když s ní hýbu nijak nereaguje (touchpad funguje). Myš se mi ani neukazuje v správci zařízení takže si nevím rady, děkuji za případné odpovědi Martin.

Odpovědi na otázku

1. Když připojíš do stejného portu jinou myš, stane se co?2. Funguje ta myš na jiném počítači?

Omlouvám se zapomněl jsem to připsat... 1. Když jí zapojím do jiného portu také se rozsvítí ale stále se nic neděje když s ní hýbu2. Ano funguje

Sameček se nekamarádí se samičkami na ntb. Zkus decentně povytáhnout, nebo pomalu zasunovat, třeba se v nějaké poloze chytí.

Bohužel to nepomáhá každopádně díky za radu.. :)

Jinou myš, to vypadá, že je tam kontakt pouze u napájení, ale jeden datový nemusí mít dotyk. Ještě jí zkus připojit přes prodlužovačku.

Jinou myš jsem taktéž zkoušel a taktéž nefunguje pouze se rozsvítí. prodlužovačku či adaptér bohužel nemám :/

A flešky to čte?

A ještě ve správci zařízení pod řadičem USB nesvítí nikde žádný žlutý trojúhelník a ovladače pro USB jsou aktuální? Ve vlastnostech je povypínáno řízení spotřeby, nebo zafajfkováno?