» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje myš a klávesnice po továrním nastavení Windows 10.

Čau včera jsem dával počítač do továrního nastavení které se mi po 2 hodinách seklo na 99% na internetu jsem četl že to mám prostě vypnout a zapnout. To jsem taky udělal po zapnuti se mi normálně rozsvítila klávesnice a myš ale ta se následně hned vypnula přitom najelo klasické pole kde si vyberu jazyk oblast a čas. Ale nemohl jsem nic dělat když mi nejela myš ani klávesnice zkoušel jsem všechny USB porty a ji ty staré protože mám trošku starší základní desku. Nic ale nefungovalo. Potom jsem se podíval do Biosu a tam všechny USB porty byly aktivní. Fakt nevím co mám dělat. Zkusil jsem snad vše i staré klávesnice a myši. Prosím o nějakou funkční radu :)

Odpovědi na otázku

Nemáš ich náhodou pichnuté do USB 3.0?

Ano, jako první bych to zkusil zasunout do těch ČERNÝCH úplně horních USB konektorů (tedy u PC standardní konstrukce).

Už to tu bylo psané x-krát. Žádné tovární nastavení neexistuje. Řešením je čistá instalace OS.