» Poradna » Programy

Nefunguje mikrofon

Zdravím koupil jsem si sluchátka s mikrofonem .Sluchátka fungujou ale mikrofon ne.Dal jsem je reklamovat a řekli mě že jsou v pořádku.Je to v nastavení ale nevím jak.Používám Win XP Home a zvukovku mam na zakladni desce MB Gigabyte 819 15 duo, soc 775 i915p ddr2 sATA gSNO 531002672.BUde to asi nekde v nastavení:SOUND EFECT ale co kde zaškrtnout..nebo kde je chyba?Prosím poradte.  Jirka

Odpovědi na otázku

najprv si ho povol v mixeri.

Funkci mikrofonu vyzkoušíš zapnutím funkce .... Start - Programy - Příslušenství - Zábava - Záznam zvuku.