» Poradna » Programy

Nefunguje mikrofon v CS:GO

Ahoj, mam problém, že při voice chatu v CSku mi nejde mic. Při zmáčknutí klávesnice pro mluvení se sice zobrazí, že mluvím, ale nic se neozývá. Na skypu a TSku jde v poho. To samé v testeru mikrofonu přímo ve hře v herním menu. Budu rád za nějaké rady i kdyby to byl bullshit.Díky

Odpovědi na otázku

ahoj, měl jsem to také. Stačí pouze v nastavení zvuku dát tvůj mikrofon jako výchozí.

To mám tak nastavené ale stejně to nefunguje. Koukal jsem se i na nějaké yt tutoriály a nešlo to vůbec. Na discordu a všude jinde to jde.
Díky za radu