» Poradna » Mobily

Nefunguje mikrofon PC

Dobrý den, stala se mi nemilá věc, a to, že mi jen tak přestal fungovat mikrofon, respektive, žádný mikrofon mi nefunguje při zapojení do PC. Konektor po zapojení reaguje s PC, ale když se podívám do správce zvuků, mikrofon nenabíhá, nereaguje, jako by byl hluchý. Takto to probíhá u každého mikrofonu co zapojím, mikrofony jsou v pořádku bez poškození, ze dne na den přestali fungovat v PC. když je zapojím do notebooku, fungují. Koukal jsem se na všemožné rady, jako aktualizovat ovladače zvuku i mikrofonu, i jsem zkoušel aktualizovat windowsi. Koukal jsem se, jestli neni mikrofon deaktivovaný přes Nastavení < Soukromý < Mikrofon, ale to bohužel zaplé je. Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Pokud máte tak bych zkusil obnovit zálohu systému z doby kdy to fungovalo. Pokud nemáte tak zkusit alespoň bod obnovení z doby kdy to fungovalo. A když není ani to, tak se s tím leda smířit a nebo načisto nainstalovat systém.

Dobrý den, po dlouhých 3 dnů pátraní jsem na to přišel sám. To co jste mi tady poradil, byla naprostá omluvte můj výraz zhovadilost a zbytečnost a ani by mi to nepomohlo. Stačilo najet do Správce zařízeni tam si najít Windows audio pravým tlačítkem rozkliknout, kliknout na restartovat a po té restartovat PC. Kdyby se s tímto problémem někdo setkal tak už víte jak to opravit. Přeji hezký příjemný zbytek večera.

Strkáš ho do správné dírky?