» Poradna » Mobily

Nefunguje mi zvuk

Dobrý den mám dotaz za mobil mám samsung galaxi J6 najednou mi nefungoval zvuk funguje mi to jen na sluchatkach ale když si chcu zapnout video na youtube tak mi nejde zvuk i na písničkách z dírky na nabíječku jsem vyfoukl truchu vody. Pomohl by mi nekdo aby mi fungoval zase zvuk. Dekuji

Odpovědi na otázku

Záloha > tovární nastavení > nefunguje > servis nebo prodej na náhradnídíly dle ceny opravy....vyfoukl truchu vody... To jestli to bylo trochu nebo moc je z pohledu telefonu né Vás.

Já bych doporučoval připojit bluetooth reproduktor. Pak by zvuk měl zase fungovat.

Skusim dekuju za odpověď