Nefunguje mi zvuk

Dobrý den,dneska jak jsem zapl PC tak mi nefunguje zvuk,mám aktuální ovladače,v Biosu je to taky zapnuté a už nevím si vůbec rady díky za pomoc :)

Odpovědi na otázku

1. Jedná - li se o HW závadu (špatná ZK - prověříš např. nabootováním live linux ) >> servis.2. Pokud ne, jedná se o SW problém >> obnova OS do bodu kdy to fungovalo pomocí:Bodu obnovy (existuje - li vhodný)Nebo zdravé zálohy OSPokud nic z toho není k dispozici >> reinstalace.