» Poradna » Mobily

Nefunguje mi zadni kamera

Vlastním mobil Blackwive Ultra přestala fungovat zadni kamera poradite mi co s tim mam dělat.

Odpovědi na otázku

Napodobenina iphone..... reklamovat, ale lepsi bude to vyhodit a koupit poradnej telefon.... Tyto smejdsky cinsky napodobeniny iphone jsou k nicemu a uprimne nechapu jak to muze nekdo koupit... I renomovani vyrobci (Samsung, LG, Huawei, Xiaomi, Asus...) maji v nabidce kvalitni funkcni telefony za rozumny penize....

Reklamovat nebo zahodit. Takový krám nemá smysl opravovat za peníze.