» Poradna » Notebooky

Nefunguje mi tlačítko vložit

Už asi dva týdny mi nefunguje tlačítko vložit. Nevím jestli je to problém myši, počítače nebo něčeho jiného. Když zmáčknu pravé tlačítko na myši tak všechno ostatní funguje/reaguje (vyhledat google, zkontrolovat prvek, smazat, vybrat vše..). Když zvolím "kopírovat", tak to také reaguje, ale když chci zkopírovaný text někde vložit tak nic. → když zvolím "vložit" tak se nic nezobrazí(když dám vyjmout, tak to funguje, ale těžko vyjmu text z internetové strany a ani nechci ztratit soubor z pc vyjmutím na mp3).Docela mi to komplikuje práci na počítači, protože když chci něco zkopírovat, tak mohu pouze tahem a všechno tímhle způsobem zkopírovat nelze.Prosím pomoc!

Odpovědi na otázku

To je problém nabořeného OS, nikoliv myši. Obnov ho ze zálohy nebo si zopakuj instalaci.

čo je toto ? "...ale těžko vyjmu text z internetové strany a ani nechci ztratit soubor z pc vyjmutím na mp3). "

Tím má nejspíš na mysli (jde mi o druhou část), že objekt sice "vyjme" (a tedy se dá očekávat, že v úložišti bude objekt samozřejmě smazán), ale nepodaří se mu ho uložit, a v ten moment bude "PO ŇOM" (po tom objektu).

ctrl+c a nasledně ctrl+v taky nefunguje ? Než nějaký mačkaní myší na vložit ??

Zkus nainstalovat například tento program:http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/zjednod... [hledano]=schr%C3%A1nka&g[oz]=1Uvidíš jestli se něco změní.