» Poradna » Notebooky

Nefunguje mi printscreen

Prosím o pomoc, nutně potřebuju udělat screenshot obrazovky ale nefunguje mi printscreen. Ani když ho zmáčknu samotný, ani s CTRL ani s fn ani se shiftem, prostě v žádným případě mi to neudělá žádný snímek obrazovky, nic se mi nezkopíruje do malování :/

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 7 Chrome 67.0.3396.87

O otiscích obrazovky - zejména na notebookových klávesnicích – jsme připravili podrobnější článek:

Doporučujeme také pokročilé nástroje pro otisky obrazovky:

Případně rovnou programy, které zaznamenají dění na obrazovce do videa:

A s altem?

Asi nejjednodušší bude použít aplikaci Výstřižky, která je už v základu nainstalovaná ve windows a mám pocit že už od sedmiček :)

Než zjistíte proč nefunguje PrintScreen, zkusil bych použít Výstřižky (v Příslušenství).

Nefunguje ti furt nebo jen s nějakými programy?V počítači bys měl mít prográmekosk.execo zobrazí klávesnici na obrazovku a tu klávesnici můžeš používat, že na ni klikáš myší. Tak zkus tam tlačítko printscreen, jestli to není jen chyba klávesnice.

Hele zkoušel jsem to a nic. Reaguje mi jenom třeba shift, ctrl, alt gr alle ostatní skoro nic.

Ono se to tam nezkopíruje samo - musíš založit "nový obrázek" a vložit z PrintScreen (nebo Ctrl-V).

Proč nefunguje printscreen?

odpověd asi pro Tebe už nebude aktuální, ale kombinace Win+FN+PrtSc funguje na win10... ještě není špatná alternativa Win+Shift+S...

Ďakujem, fungovalo Win+FN+PrtSc keď už všetky ostané možnosti zlyhali. Veľmi som to potrebovala vybaviť, tak ešte raz ďakujem

jupi funguje Win+FN+PrtSc jupiii, mela jsem stejnej problem a s klasickym vlozenim ctrl+v dekujuuu moccc

Ve W7 mně přestala fungovat klávesa PrintScreanSysRg pro kopírování obrazovky,asi jsem vypnul funkci,nevím jak vrátit zpět.Nemám klávesu fn abych k ní dal tabelátor a přepnul funkci horních tlačítek.Jist bude jiný kombinace,dík