» Poradna » Web a internet

Nefunguje mi překladač stránek od Chrome.

Zdravím, jsem vážně zoufalá minulý týden mi po nabízené aktualizaci PC přestal fungovat překladač webových stránek. Bylo to vždy automaticke... Nyní mi stále vyskakuje okno " tuto stránku se nepodařilo přeložit" používám Windows10 a Google Chrome.Koukala jsem na rozšířené nastavení Chromu, a zdá se,že je vše ok. Zkoušela jsem se , přihlasit , odhlásit a nic. Stáhla jsem si nějaký překladač, ale to musím stále ,každou stránku odklikat. prosím poradte mi . Chybí mi to. Děkuji moc .

Odpovědi na otázku

Nevím jak to nastavit trvale, tak na stránce s cizím jazykem kliknu pravou myší na ni, nasledně mí vyskočí "tuto stránku se nepodařilo přeložit" a okénko s nápisem Možnosti. Vyberu jazyk a stránka se mi přeloží (krom arabštiny a jiných klikiháků)Před pár dny tu bylo o tom vlákno

pozn. klik na možnosti

Děkuji... To všechno už jsem dávno zkusila, mám tam v těch možnostech. "Vždy překládat" Neměla jsem si nic aktualizovat. Nevím, proč téměř všechno nové je vždy horší. Chjoo. Už to řeším přes tyden. Psala jsem několikrát i Do Google Chrome. Nahlásila problemy. Ale nic žádná zpětná vazba.

Jinak tento problém ,který se tu dříve řešil. Jsem si přečetla, zkusila... A nic

Takže zřejmě musime počkat na úpravu. V minulém vlaknu někdo psal že problém trvá 4 měsíce. ( v podstatě jste skončili po mnoha pokusech, ktere jsem nedělal krom uvedeného, u očekávání napravy)

Řešil jsem to asi před týdnem. Někdo mi zde poradil zrušit profil, vypnout chrome a po zapnutí vytvořit zcela nový profil. Pak pomocí google účtu znovu nastavit. Zatím to funguje....

Prozatím jako dočasné řešení můžete používat přímo překladač googlu, na stránce translate.google.com .Místo překládaného textu tam nakopírujete celu adresu webové stránky. Ve výsledku překladu se ukáže zdánlivě stejná adresa, ale když na ní kliknete, tak se vám otevře celowebový překladač googlu.