» Poradna » Notebooky

Nefunguje mi na notebooku zabudovaný reproduktor ani mikrofon

Dobrý den , potřeboval bych pomoct zapnul jsem dnes notebook a zjistil jsem že mi nefunguje zabudovaný mikrofon a reproduktory ale když zapojím sluchátka tak v nich zvuk funguje už nwm co mám dělat radu ocením předem děkuju

Odpovědi na otázku

Zkontrolovat audio ovladače, zda jsou původní a nepřepsaly se jinými při automatické aktualizaci Windows.