» Poradna » Ostatní

Nefunguje mi myš kvůli driveru

Zdravím Dneska jsem si dal počítač do továrního nastavení a po tom co se mi to dalo do továrního nastavení nešla mi myš kvůli tomu že jsem si asi před rokem stáhnul emulátor na PS3 ovladač a můj PC bere tu myš jako ten ovladač neví někdo jak odinstalovat ten driver na ps 3 ovladač a nainstalovat zpátky ten na myš ? Kdyby to bylo nějak důležité mám win 11.

Odpovědi na otázku

Tovární nastavení u počítače nefunguje. Takže udělej čistou instalaci a bude to OK.

Patriku tvoje znalosti v této problematice jsou mizerné. Pro dobro toho PC a tvých nervů svěř řešení toho problému servisu.

Spusť program Správce zařízení (součást Windows), v něm najdi PS3 případně myš, kliknutím pravým tlačítkem myši na konkrétním zařízení si otevři malé menu s možností odinstalovat či nainstalovat ovladač (driver).