» Poradna » Ostatní

Nefunguje mi multiplayer online na xbox one S

Zdravím, pořídil sem si xbox live gold. Zadal sem kod ale nějak se to minulo účinkem sice mohu stahovat free hry ale nefunguje mi multiplayer. Dříve když sem uplatnoval kody z her na týden či dva nebyl žádný problém ale po zakoupení a uplatnění kodu mě čeakalo takovéto nemilé překvapení. Když zapnu například Battlegrounds tak mi to odkáže k zakoupení členství xbox live gold :D dokázal by mi někdo poradil jak to řešit ? Předem díky za rady

Odpovědi na otázku

u svého účtu by jsi měl vidět zda máš gold nebo ne. Free hry šly myslím stahovat i bez goldu.

Byl to kód z oficiální distribuce nebo kdoví odkud? Pokud to není pro region pro který je ten účet tak to nemusí fungovat

No kod je ofiko a je to na něm napsané vše česky tak počítám že v tom taky problém není po jeho opětovném zadání píše že kod byl již použit už z toho kvetu zlatej ps4 že já vubec do toho xboxu šel ted lituji

mne nejde na minecraft servery pls poradimy niekto