» Poradna » Mobily

Nefunguje mi micro USB to USB

Potřebuji pomoct, muj mobil nereaguje na micro USB na USB nevím jestli to píšu správně ale vy pochopíte můj mobil je huawei p9 lite

Odpovědi na otázku

Myslíš nabíjení nebo přenos souborů mezi PC a mobilem?

Myslím přijímač USB a micro USB (když potřebuju zapojit flashku do mobilu)

V popisu nevidím, že by to podporoval ...

Tohle přesně mám také a nevím jak se tomu vyhnout nevíte někdo?

Při nabíjeni se toto nemůže stát jedině že by měl nefunkční v pc nebo ntb nebo v mobilu USB konektor.

Mám to napsané špatně potřebuji vědět co mám dělat když mi nefunguje kabl co mi propojí mobil s fleshkou

Už iní písali - nepodporuje OTG.Fleška potrebuje napájanie, mobil bez podpory OTG buď sa nabíja, alebo prenáša dáta. Ale fleška potrebuje aj napájanie aj prenos dát a to tvoj mobil nerobí.

Huawei P9 lite nepodporuje usb otg...