» Poradna » Notebooky

Nefunguje mi kamera na noteboku

Zdravím, mám rok starý počítač a ze dne na den mi přestala fungovat kamera... píše mi to, že nebyla vůbec nalezena...zkoušela jsem jí v nastavení zapínat a vypínat, ale nic... háže mi to error 0xa00f4244 nocamerasareattached . a vůbec nevím co s tím mám dělat.. zkoušela jsem to podle nějakého videa na yt, ale nefungovalo to.. (v nastavení jsem předtím nic neměnila ani neinstalovala) děkuji za odpovědi.//nezakládejte duplicitní vlákna, pokračujte v původním:https://www.zive.cz/poradna/problemy-s-kamero... admin//

Odpovědi na otázku

jestli je tam W10, tak dost možná proběhl nějaký update. Ten notes se už s W10 dodával? Pokud ano, tak bych čekal, že na stránkách výrobce bude třeba ke stažení ovladač nebo tam budou nějaké informace, protože by se to asi stalo víc lidem.Jinak, taky mohl chcípnout modul kamery - to by pak bylo na reklamaci.