» Poradna » Mobily

Nefunguje mi jeden reproduktor.

Dobrý den.Mám Reproduktory Genius GX Gaming SW-G2.1 1250 mám je tak +- 6 měsíců, nebyl s nima žadný problém, až teprva včera mi přestal hrát pravý reproduktor, hraje mi jen levý reproduktor a subwoofer a pravý nehraje, nebo hraje ale strasne potichu. nevíte čím to je?

Odpovědi na otázku

Máš jack pořádně strčený do počítače? Pak by to mohl být přeskřípnutý kabel nebo prostě vadný reprák

Někde se něco porouchalo. Záruční doba je 2 roky.

Vse mam dobre zapojene

Vyzkoušet připojit třeba k mobilu, pro ověření, zda problém není v PC - pokud ne, reklamace.

Zkusím to připojit k mobilu, ale problém do teď nebyl a šli celou dobu normalně.

Nefunguje ani kdyz to pripojim do telefonu..

No tak reklamovat...Geniusy jsou celkem šroty, když člověk vidí, jak vypadají uvnitř, tak se srdce elektronika děsí. Lehnout mohlo cokoli, nejspíš nějaký kontakt. Se svými očividnými neznalostmi s tím neuděláte nic, je to v záruce, není co řešit.

Jj, taky jsem koupil asi před rokem Génius :) Za dobré peníze, zvenčí to vypadá poměrně slušně, ale asi za dva dny mi při vyšší hlasitosti začal vynechávat jeden reproduktor. Takže jsem to rozebral a málem jsem padl pod stůl. Uvnitř to je neskutečný bastl, troufám si tvrdit, že to je horší, než svého času populární přenosný dvojkazeťák z vietnamské tržnice 2x500W P.M.P.O (napájeno 6x AA baterie ) Uvnitř celé posoplené, dráty přichycené jen tavnou pistolí atd. No a ty Geniusy vypadají uvnitř stejně. Deska s elektronikou byla plná studeňáků a ani nesla vytáhnout, protože knoflík hlasitosti na potenciometru byl důkladně přilepený, takže jsem ho musel zničit a nahradit novým. Po náročné opravě už to funguje, ale nechápu, jak tohle může splňovat jakékoliv normy...

Že jo, hlavně to tavné lepidlo všude, aby to drželo pohromady, děs. A k tomu ultralevná noname trafa s výkonem daným tak, že už při trochu vyšší zátěži začíná do rytmu blikat indikační LED...o tom jak vypadá plošnák raději nehovořit...proto mám u PC levné Logitechy. Nejsem audiofil (stejně mám většinou sluchátka) a mám u nich takovou nějak větší jistotu, že snad neblafnou plamenem.

A já letitou Aiwu z Makra a socialistické 2pásmovky. Nedávno jsem vyštrachal externí USB zvukovku SoubdBlaster o které jsem si myslel, že nefunguje, zkusmo jsem ji připojil, na W10 si to stáhlo ovladač a hrálo to. Oproti integrované zvuk dostal koule, až mi to překvapilo.

Aiwy byly dost dobré, tam jenom u jejich věží hodně odcházely VFD, to byl obecný problém, ale zbytek hrával až do roztrhání.

Víme, je to rozbité. Co asi čekáš za radu? Zkus to zapojit do mobilu, jestli se to bude chovat stejně.

A co ti na to řekli u prodejce, když jsi to šel reklamovat?

Nehraje mi pravý reproduktor levý je vpořadku nevíte kde hledat zavadu potřeboval by jsem aji schéma je to zesilovač od Vietnamců předem fěkuji je to určitě na plošném spojí.