» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje mi Hudba a přehrávání videa

Nefunguje mi přehrávat hudbu a videa v aplikaci Groove po posledním Upgrade Windows 10, vždy když chci spustit nějakou tu hudbu tak to napíše. -Vzdálené volání procedury se nezdařilo-A místo kde je ta hudba (Soubor) uložen.Mohl by mi s tím pomoci někdo kdo se s tímto problémem také setkal a vyřešil ho, Děkuji.!!Nerad poslouchám hudbu v pro mně nekvalitním Media Playeru !!(Program nejde přeinstalovat ani úplně odinstalovat)

Odpovědi na otázku

Obecné rady při problému s Groove píší tady: https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/3078110

Děkuji !! za pomoc !!

ok