» Poradna » Ostatní

Nefunguje Levy Airpod

Dobrý den nefuguje mi levy Airpod prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Abrakadabra nebo Reparo tady asi nepomůže.

Rada nad zlato zní - zajdi do servisu, nebo si snad myslíš že díky internetu to opravíš sám doma na koleni? Nechápu, koupíte si kde co s Jablkem za nemalé peníze a pak nemáte pár kaček na jejich servis? logika hadr v tomto případě opět...

Ten co dal mínus prosím aby vyjádřil proč, nebo si fakt mínusář myslí, že toto není na servis u drahého exclusive zařízení od Applu? A nebo tazatel Michal rozdává mínus za jedinou radu kterou tady dostane, protože se mu nelíbí? Každopádně ten kdo dal mínus je idiot.

Nebuďte toxic prosím, ty airpods mohl ten člověk dostat tak v klidu prosím.

Moc to nikomu neříkejte, ať se to nerozkřikne... Nechte si tuto radu jen pro sebe, psssst: Je to potřeba opravit, nejlépe zajít do servisu případně reklamovat

Oprava nebo vyhození. Ty minibaterky v AirPodech nemají tak velkou životnost. Nevím, jestli se tam dá ta baterka vyměnit, jelikož je to Apple, tak bych předpokládal, že ne.

Ok, tak potvrzeno. Nelze ani opravit, ani vyměnit baterii: https://www.howtogeek.com/405153/youll-have-to-repl...