» Poradna » Notebooky

Nefunguje klávesnice u notebooku s dotykovým displejem

Dobrý den,mám nový notebook ASUS transformer book, je to vlastně tablet s klávesnicí, ale oficiálně se řadí mezi notebooky. Bohužel nefunguje klávesnice (ale touchpad i USB, které jsou také umístěny na bloku s klávesnicí fungují). Poradí mi někdo, co s tím? V rámci ovládacích panelů je klávesnice rozpoznána a je zde uvedeno, že funguje správně. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

jestliže porty fungují, tak dokovací konektor by měl být v pořádku.v ruce sem ho eště neměl, ale většina takovýchto hračiček má u klávesnice přepínač on/off. jestli tam je, tak by mohla být chyba v něm, pokud ne, tak bud odešla klávesnice, nebo máš pravděpodobně takovou smůlu, že u dokovacího konektoru odešla část co se stará o klávesnici. tak či tak, bude nutná reklamace.pak je tu eště možnost, že ve zprávci zařízení je ta klávesnice zakázaná, tak jenom kliknout pravym a zvolit povolit.

Jo, jo první co odchází u levné kamery je spojení monitoru s ní (otáčení, dotyky) typicky u kamer kde není hledáček a na vše je nutný monitor. U dalších hraček je to stejné. Kup si klasický UB ten mám minimálně odzkoušené řešení a rada, nezavírat = otevírat při každé blbosti.