» Poradna » Notebooky

Nefunguje klávesnice a touchpad na notebooku Acer Aspire 3100

Dobrý den,pomohl by jste mi někdo?Mám starší notebook Acer Aspire 3100a nefunguje na něm klávesnice,touchpad ani usb klávesnice....Zkoušel jsem vše,co bývá na většině fórech(vytáhnout baterku a všechny usb atd...)ale pořád to nejde....Včera se mi podařilo tu klávesnici s touchpadem zprovoznit(ani nevím jak se mi to povedlo)ale dnes už to zase nešlo.....Za každou radu budu rád.....

Odpovědi na otázku

když se dostanete do biosu, jde tam klávesnice? Pokud ano, doporučuji buď přehrát Windows nebo nainstalovat linux.

nee,nejde,nejde nic spustit,reaguje,jen když je v režimu spánku....Ale děkuji za radu...

Zober ho do malej predajne PC, tam mavaju aj servis.najskor treba zist ci je to vobec pripojene v Spravcovi uloh Windowsu

Děkuji,vyzkouším...