» Poradna » Notebooky

Nefunguje internet

Dobry den,Nefunguje mi internet a pise mi to, ze 'v sitovem adapteru Wireless AC 9560 doslo k problemum s ovladacem nebo hardwarem'. Zkousela jsem restartovat sit (jednou uz se mi to stalo a pomohlo to), ted to ovsem nejde ani po opakovanem restartovani ci obnoveni Site. Nemuzu instalovat ovladace, kdyz nefunguje internet, ani se obratit na podporu ze stejneho duvodu.Muzete mi prosim nekdo poradit, jak to vyresit? Jsem totalni analfabet, tak prosim postup jako pro debila. Rada bych to vyresila sama, pracuju na pocitaci a nemuzu si dovolit ho dat na mesic do reklamace.Dekuju predem, Ulbrichova

Odpovědi na otázku

ako uplny laik to najlepsie vyriesis tak, ze pojdes kupit vhodne dlhy LAN kabel a pripojis sa na router kablom. To vies urobit aj dnes, cojaviem v Nay predavaju lan kable, mozno aj tesco, kaufland... Zajtra zavolaj svojmu oblubenemu servisu PC a dohodni sa kedy ti "opravia wifi" na pockanie. To nemoze trvat viac ako hodinu, nieze mesiac.

btw. mas v tom notebooku sietovu kartu na LAN? https://bit.ly/2q1RpDU

Ahoj, no nemam, je to Acer swift. Kabel doma mam, ale nelze ho zapojit do tohoto "inteligentniho" moderniho noteboooku. Psala jsem uz na Acer care a rano tam hned budu volat, tak snad me nejak navedou. I tak moc dekuji za pomoc :)

ja by som to neriesil cez reklamacne v aceri, s velkou pravdepodobnostou to moze byt sw chyba, nie hw. Posielat to kurierom prec by som nechal ako posledne riesenie.. Bud to zober do miestneho servisu pc alebo sa dohodni aby servisak prisiel k tebe. Ked on posudi, ze ano je to hw chyba a budes trvat na zarucnej oprave, az potom to posielaj do aceru