» Poradna » Notebooky

Nefunguje internet

Zdravím, potřebuji poradit...Na notebooku (nebo spíš na všech noteboocích, co mám doma) mi padá internet, když ho mám na stole, kde je i wifi rounter. Nevíte někdo, kde je chyba? Je chyba v notebooku (respektive ve všech noteboocích) nebo je chyba v rounteru? Popřípadě, setkal jste se někdo už s touto chybou a jak jste ji vyřešili? Rounter se mi předělávat jinam nechce a celkem mi vadí, že notebooky na pracovním stole nefungují.

Odpovědi na otázku

Aký máš internet a koľko si nameral ? Asi náš slabý signál zo siete. Odpojiť router od elektriny , vytiahnúť kábel, a počkať chvíľu a znovu zapnúť , Na routri je tlačítok reset , skús aby sa sám nastavil do továrenskeho nastavenia . Potom už ostáva iba študovať a nastavovať podľa manuálu . Ale aj router môže byť vadný. Skús iný , ak máš, ak nemáš -požičaj si....