» Poradna » Web a internet

Nefunguje internet - screen pingu

Ahoj, nefunguje mi internet a dal jsem si ping pres kabel, ktery vypada takto...co to znamena? Dekuji za rady https://ctrlv.cz/N7XA

Odpovědi na otázku

Porad to dela

Znamena to, ze je treba kontaktovat providera a nahlasit zavadu linky.

A co přesně ti na to řekl tvůj poskytovatel internetu?

Asi "Aničce" něco dorostlo: https://www.zive.cz/poradna/pravidelne-mi-asi...

Máš přístup k routeru nebo možnost změnit DNS servery? Pokud ANO, zkus změnit adresu na 1.1.1.1 nebo 8.8.8.8 . Nebo restartovat router.Pokud NE nebo to nepomohlo, tak kontaktuj svého správce internetu, ten jediný to může vyřešit.

Když ma semtam odpověď na Ping, tak vyoadaca internet a to jedine ISP ověří.

Uz jsem volal poskytovateli...v tydnu mam hodne prace, ale dokazi se uvolnit, popsal jsem mu to a rikal, ze jsem udelal vic nez lidi normalne. Tak se na to v utery mrkne

Len sa čudujem, že pingáš na na IP 217.160.0.201 - čo je nemecký server, ktorý je nefunkčný. A pochybujem, že tvoj provider je z Nemecka. Skúsil som (podľa tvojho foto pingnúť na túto IP adresu - tá IP adresa neodpovedá - t.z. nefunkčné, alebo už neexistuje.Pingni na Public DNS - 9.9.9.9; 1.1.1.1; 8.8.8.8; 8.8.4.4 a uvidíš na čom si.

Ten server je pripojený cez EDGE so signálom -100 dBm?A pre tazateľa: alt+PrtScr, http://www.ctrlv.cz, ctrl+v, dať sem odkaz a nie fotiť mobilom.

To nevím jakou to dalo IP adresu, já tam zadal www.google.com dle videa co jsem našel na youtubku...co bych tam měl dát správně?