» Poradna » Programy

Nefunguje HDTV na FullHD monitoru BenQ

Ahoj ,chtěl bych se zeptat jeslti nevíte proč mi nejde HD televize mám USB TV od Leadtek má vysílat v HD,ale prostě nevysílá a monitor mám BenQ FullHD 1080p Software mám Total Media 3.5 a když dám vyhledávání programů najde to jen normální programy a přitom bych tam měl mít ČTHD a NovaHD nevíte čím to je _? Možná to bude signálem ale bydlím blízko Prahy tak nevím prosím poraďte .. :)

Odpovědi na otázku

Doporucuji zmenit titulek dotazu na neco jako "tuner nevyhleda HD kanaly" misto toho nesmyslu, co tam mas.

Zkontroluj si zda tam opravdu mas pokryti:
http://www.digitalnitelevize.cz/informace/dvb-t/vysilaci-... ...
Napriklad u nas pokryti neni, protoze bydlime "za kopcem" vsude kolem signal je i v mistech dale od prahy, ale u nas proste ne.
Takze si zkontroluj zda opravdu mas pokryti signalem. Pokud ne, tak asi nema smysl neco delat.

tak to vypadá že tam ten signál nebude .. docela zbytečná otázkaa :D A díky za ten odkaz na to pokrytí vždycky sem našel jen normální digital

On tenhle MUX nema zrovna globalni pokryti. Bohuzel.

To bude asi tim "testovanim"

"mám USB TV od Leadtek má vysílat v HD,ale prostě nevysílá " vysílat nema, ani nebude, je to prijimac.