» Poradna » Ostatní

Nefunguje HbbTV (červené tlačitko) na ČT

Nevíte někdo proč nejde poslední dobou HbbTV (červené tlačítko) na programech ČT. Na ostatních programech jako je Prima Nova atd HbbTV funguje. Mám TV Samsung UE78HU8500 a přijímám sinal přes Skylink. Asi před 14 dny vše fungovalo bez problémů. Aktualizaci SW jsem zkoušel.Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Blbečku, proč to sem dáváš podruhý?

Až teď jsem si všimnul, že jsi možná někdo jiný, než tazatel předchozího příspěvku na totéž téma. V tom případě beru zpět blbečka, nicméně platí komentář, proč to sem dávat podruhé, nemluvě o tom, že je to dotaz na ČT.

Už jsi dospěl? Přeci jen to už nějaký pátek a lidi si občas vytáhnou hlavu z ......