» Poradna » Web a internet

Nefunguje Google ani cokoliv co je s ním spojené

Dobrý denPotřeboval bych prosím poradit Na novém Notebooku (jednou mi to udělal i starý,ale nějakým záhadným způsobem se to vyřešilo)mi z ničeho nic přestal fungovat vyhledávač Google a cokoliv je s ním spojené tzn. Gmail,přihlášení do prohlížeče chrome,youtube jede ale nedá se do něj přihlásit (pro info . zkoušel jsem to v chromu,edge,mozile atd.. a pořád stejný problém) dlouho načítá a pak to napíše Tento web není dostupnýOdpověď webu accounts.google.com trvala příliš dlouho.Zkuste:Zkontrolovat připojeníZkontrolovat proxy server a firewallSpustit Diagnostiku sítě systému WindowsERR_TIMED_OUTDělá to na jakékoliv wifině,hotspotu apod. (Na všech ostatních zařízeních to jede) takže problém je určitě v tomto jednom PC Zkoušel jsem upravit firewal ,DNSka , X dalších věcí prolezl a boha na to nesokážu přijít.Díky předem za každou radu

Odpovědi na otázku

ping accounts.google.com

Zkusils 'netsh int ip reset' + restart? (v cmd.exe s admin. pravy)