Nefunguje flash disk

Dobrý den,když připojím FLASH disk tak se mi nezobrazí. Vidím ho pouze ve "Správci disků" ale nemůžu ho formátovat ani mu přiřadit písmeno. Nevíte prosím někdo jak bych mohl disk opravit? Předem děkuji za jakékoliv nápady javascript:void InsSm('', 'ctl04_1055_1029_ctl00_tbMessage')Níže zasílám detail disk z DISKPARTU, Verbatim STORE N GO USB DeviceDisk ID: A92303FDType : USBStatus : OnlinePath : 0Target : 0LUN ID : 0Location Path : UNAVAILABLECurrent Read-only State : NoRead-only : NoBoot Disk : NoPagefile Disk : NoHibernation File Disk : NoCrashdump Disk : NoClustered Disk : No Volume ### Ltr Label Fs Type Size Status Info ---------- --- ----------- ----- ---------- ------- --------- -------- Volume 8 Removable 14 GB Healthy

Odpovědi na otázku

To je tak těžký si flešku vyčistit a zformátovat pomocí příkazového řádku..???Pokud by ten tvůj posranej systém W10 neviděl tu flešku ani po té úpravě pomocí příkazového řádku, tak tu flešku prostě vyhoď do popelnice.. Co s takovým šmejdem, kterej stojí pár kaček..???

Zformátovat nejde, píše mi to, že systém nemůže nalézt uvedený soubor. Jinak dík za radu

Cože???! Soubor??

Založ flešku do pc a spusť příkazový řádek jako správce.. Zadej tyto jednotlivé příkazy: 1. Diskpart a odklepni enter 2. List Disk a odklepni enter Vyfoť výsledek a sdílej obrázek do dalšího komentáře..

No, fakt "Soubor" když jsem do příkazového řádku napsal - format fs=NTFS Label=“DISK“ Quick Compress.Zkoušel jsem příkaz clean, a přes ten se mi to povedlo naformátovat. Pak jsem přes správce vytvořil nový svazek a přiřadil písmeno jednotky. Disk už funguje. Děkuji za Vaše podněty a čas.

Já tušil, že jsi JOUDA jako valná většina lam, co sem píšou dotazy s hlavou jako kýbl.. Prostě každej Jouda vidí neřešitelný problém tam, kde de facto žádný problém není..

Taky se mi to stávalo, to že si ostatní honí ego nad tím jak jsou chytří.. ani nedokážou pomoct jako tady pan chytrý. Zkus program "EaseUS partition"Mě osobně pomohl.