» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje Eset

Od aktualizace win7 na win10 se Eset chová, jako kdyby neexistovala. Všechny ikony pro spuštění zmizely, jen se občas na několik vteřin objeví zpráva o nutné aktualizaci. Celá složka zůstala na svém místě, ale já nevím, co s tím. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

ESET je nutné při upgradu odinstalovat a zase neinstalovat. Nejlépe ještě před upgradem.

Nejlepší je čistá instalace, než upgrade co může doprasit vše.. nebo udělá chaos, viz výšše.

Nejlepší to je, ale pokud nemáš jinou možnost, tak jsou dobré i tyto menší úpravy, aby to fungovalo

Eset, ako aj každý škodiaci a bonzujúci šmejd antivir, je nutné z W10 korektne vyraziť na smetisko dejín, kam patrí. Dodnes sa títo zaspatí zmrdi "vývojári" z tzv. antivírusových spol. nezobudili ani nestihli zareagovať na výrazné zmeny v architektúre Registrov, kernel a systémových súborov v prípade OS W10.

Nudo, vážně nuda.Exhibuj už někde jinde.To, že jsi slovenský pablb už na tomto fóru ví každý.

rozchod nutný

Eset AV remover Tool a nasledne www.eset.com a stiahnut instalator a preinstalovat.

tak tak, čistota = půl zdraví