» Poradna » Programy

Nefunguje dotykový panel u notebooku HP Pavilion dv5 1199

Dobrý den. Mám porblém se svým notebookem HP Pavilion dv5 1199. Nefunguje mi dotykový panel pod displejem. Už jsem stahoval HP Drivery, ale nepomohlo to. Nefunguje žádné z dotykových tlačítech až na hlasitost, která funguje tak že se hlasitost zvedne a po puštění tlačítka následně sníží. Nevíte někdo co by s tím mohlo být? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

A před tím to šlo. Co reklamace.

Na webu HP je ke stažení ovladač pro "HP Quick Launch Buttons" - musíš vyhledat podle modelu notebooku a operačního systému ten správný. Mžná je to tenhle: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownload... Taky je možné, žes jen zakázal při startu aplikaci nebo službu která se o klávesy na panelu stará

Den před tím to normálně šlo. Tyto ovladače už jsem instaloval, ale stále nic nefunguje. Bohužel už není v záruce. A jak je možné zjistit jestli jsem zakázal aplikace, která se o to stará. Díky za odpověd.

Ulož si z knihovny co potřebuješ zachovat na "flešku".Pokus se kompletní obnovu systému,buď z DVD nebo z oddílu na pevném disku.Měly by se nainstalovat všechny ovladače znovu.Mě to pomáhá,když už nejde jinak opravit.Je potřeba se poté přihlásit,jako by sis koupil nový počítač.

OK super, díky. Zkusím to a pokud to nebude fungovat reinstaluji OS (dám si tam WIN 8) a pokud ani to nepomůže asi ho dám do servisu. Jinak díky moc za rady.

Dle infa, ze ti funguje jen jedno tlacitko (a vlastne spatne) se mi to jevi jako HW zavada. Tento panel je pripojen k zakladni desce tenkym kablikem, ktery vede pod klavesnici a cas od casu se v nem objevi zavada - on je totiz na svych koncich 2x ohnut a tak se casem prerusi kontakt.. Resi se to vymenou tohoto kabliku.

Tak dnes jsem notebook spustil a ono to normálně funguje :) Není možné že je jen překlesaný kabel a tak to občas blbne?

Bude to ten kabel, občas sepne, ale stejně ho dej vyměnit. Něco podobného jsem měl u kamči, jednou displey jel, jednou ne. Nakonec vůbec. Byl to "khábl".

A neviš kolik to tak bude stát?

Mě se tohle stane většinou v záruce, a to používám hledáček kde mohu, ale ~ 500 - 700 Kč i s prací a novým dílem. Ohebné díly mají prostě limit, tak +/- 2 roky s tím nejde nic dělat.