» Poradna » Mobily

Nefunguje display

Dobrý den,potřebuji poradit co s telefonem zn. HTC.Telefon jsem vypla,po zapnutí a zadání pinu mi,ale nefungují všechny číslice a tím pádem telefon nezapnu.Potřebovala bych poradit,jestli to nějak zvládnu opravit sama a nebo to svěři servisu(zajímala by mne předběžně na kolik to vyjde) a nebo koupit nový.díky R.

Odpovědi na otázku

Takže šup s ním do servisu a tam ti odhadnou cenu opravy (tady by to bylo věštění z křišťálové koule, navíc neuvedeš ani relevantní informace).

Pokud nejsi schopna sama sehnat a vyměnit dotykovou vrstvu, tak to budeš muset svěřit servisu. A jestli to není nějaký novější model, tak se to cenově nejspíš nevyplatí. Ale cenu ti řekne servis.

Proč koupit nový? Jestli nemáš záruku v servisu ti řeknou přibližnou cenu opravy a já myslím, že tě oprava přece jen vyjde levněji než nový. > Až si budeš nový kupovat, nešetři na nesprávném místě dokup prodlouženou záruku, případně i pojištění proti nechtěnému poškození, zde si ovšem pečlivě projdi pravidla. Já pojišťuji věci u běžné pojišťovny, abych klidně spal.> Ukradnou mi kolo - prosím, ukradnou mi smart a NB z auta - jak je libo. Z 80% mi to vykryje (po doložení) pojistka. Což je cena, kterou ty věci už v té době ani nemají - morálně.

Clovece, co to tady porad kecas ....? Radit nekomu priplatit si za pojisteni. Divas ty se vubec nekdy na nejake zpravodajstvi? Asi ne, jinak bys vedel, jaky velky podvod jsou tato pojisteni a stejne ti to prodejce zamitne se zcela naprosto nepochopitelnym vysvetlenim, ktere se vymyka fyzice.

Zpravodajství? Nevím na co koukáš ty, ale já koukám především na to co podepisuji a svých práv se následně domáhám. Prodejce to možná zamítá lidem jako ty, kteří se nechají oblbnout každou hovadinou, já nikoliv.> Možná se tak k tobě chovají proto, že ani ty moc slušně nevystupuješ. Já bych si např. nikomu bezdůvodně neodvolil na diskuzi říkat, že kecá.> Máš-li sám, špatnou zkušenost dolož ji, jinak je vše pouze tvé tvrzení proti mému.> Znovu ti poradím, zboží si můžeš pojistit u běžných komerčních pojišťoven, je vidět, že do problematiky moc nevidíš.

Co to meleš? Co to tady KECÁŠ?Ty žiješ vážně svým životem někde 10m pod zemí ... nebo máš jako pocit, že tady mluvím za sebe? Nebo tam snad vidíš zájmeno "já" jsem, "mě se jednou stalo"Já netvrdím, že proti pojišťovně neexistuje obrana, já jenom na tebe reaguju, jaké je pojištění nesmysl. Smysl tohoto produktu je NULA.Nebudu se tady hrabat v historii, na to je můj čas dost drahý. Pošlu ti jeden příklad za všechny. A mysli si co chceš, já jenom zopakuju, že KECÁŠ pěkné nesmysly. Reaguješ tady na každou s*ačku, ale o dané problematice víš naprosto kulové.http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cern... Už se tvoje hlava chytá? Pojistíš si telefon

Meleš sám, vždy jsem řvoucí či nefunkční větrák reklamoval a vždy budu, dále si své stihomamy řeš sám se sebou a s prolhanou ČT, nemám zapotřebí komentovat tvé výlevy a zcela neslušné a nepřijatelné chování. Vrať se, až tě pustí z polepšovny.

Očividně nemáš lehký život. Jestli někdo žije v jednom velkém začarovaném bludu, tak to budeš ty. Přeju dlouhou životnost ložisek u větráků a kdybys náhodou potřeboval pomoc, já ti těch 5 korun na kulku daruji.

Řešil ty jsi vůbec někdy pojistnou událost, když se oháníš ČT? Můj profesor psychologie na škole by mi řekl, že tato pravděpodobnost je malá.

Zásadní zlom této debaty je spíše to, že nejsi žákem toho profesora, ale spíše jeho pacientem.

Člověče co sem na IT stránky furt taháš pacienty, ty o tom nějak moc víš, nejsi sám "pacouš"? TREFIL JSEM CO!

Furt?Nyní poprvé. Pošli mi další důkaz, že jsem tu tak někdy někoho nazval, a budu ti říkat pane.Jako sorry, ale tvé příspěvky nemají hlavu ani patu. Všude máš první koment a v Poradně odpovídáš tak obecně, že tvé rady nikdy nikomu nepomohly.

Důkazy předkládej ty svému ošetřujícímu lékaři. Sám vidíš, že musíš mít poslední slovo což je důkaz nutnosti, aby jsi vše s ním konzultoval. Já se nebudu zahazovat s někým, kdo si není schopen vymoci plnění pojistky, případně nemá ani občanku takže nemůže.S tebou. Dále si laskavě ohledně tohoto tématu reaguje sám na sebe. Mé rady pomohli kolikrát, lze několik lez zpětně dohledat i poděkování (nevyžaduji), najdi si to ovšem sám, za tebe to dělat nebudu. Já zde nejsem první rok kamaráde - dost se pleteš.

Chyb si nevšímej, snad si doplníš - neopravuji se, kvůli tobě ne.

Hledám, hledám a stále hledám. Našel jsem ovšem jen samé posty, u kterých průměrný počet Mínusů dosahuje 80.

Pochop, že ten ,,radil", je pojišťovací zloděj. Každá pojistka je dobrá.