» Poradna » Notebooky

Nefunguje dedicovaná GPU

Dobrý den, mám notebook a v něm 2 grafické karty, R7 Graphics a R7 M260DX.Ale problém je, že se všechno spouští přes primární, R7 Graphics, ale ta ¨přepínatelná¨, R7 M260DX je skoro 2x rychlejší. Zkoušel jsem všechno, co jsem našel jako návody, ale nic nepomohlo: Dal jsem to na vysoký výkon i aplikace, všechny ovladače jsou aktuální.Budu moc rád, když mi pomůžete.

Odpovědi na otázku

Notebook si to upravuje podle sebe.Obě GPU stojí za vyližprdel a jsou skoro stejně pomalé.Jestli potřebuješ vyšší výkon, kup normální notebook a ne tuto Enduro parodii od AMD.

Ono to přepínání grafik funguje, problém ale je, že ta "výkonnější" R7 M260DX má srovnatelnej výkon jako integrovaná intel uhd 620...