» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje ctrl + printscreen

Zdravím, dneska jsem si všiml, že při screenshotu obrazovky nemá vliv, jestli mačkám ctrl nebo ne. Vždycky se vyfotí celá obrazovka. Nevíte, čím to může být?Moc díky.

Odpovědi na otázku

aby se vyfotilo pouze aktivní okno tak se mačká kombinace Alt + printscreen

nehladas nahodou Alt+PrintScreen? :,-)

na mašině s W7 používám Lightscreenhttps://lightscreen.com.ar/a tam je pokud vím Alt + PrtScr na aktivní okno a Ctrl + PrtScr na uživatelem definovaný výřez obrazovky.