» Poradna » Programy

Nefunguje čtečka karet Smart Card Reader na Windows 7 -64bit

Mám problém s čtečkou karet "Smart Card Reader" na Windows 7 (64-bit). Instalace softwaru se zdařila normálně, několikrát jsem restartoval, čtečku jsem vystřídal na všech usb portech na notebooku a FURT NIC :( Mám notes Acer Extensa... Dost mě to teda tankuje protože nevím, jak chybu odstranit. Když čtečku připojím usb k notesu, tak se aktivuje - rozuměj: rozbliká se na pár chvil modré světlo, ale nikde se neobjeví disk čtečky.
Půjde s tím vůbec něco udělat nebo rovnou vyhodit z okna?
petr

Odpovědi na otázku

to asi bude tím, že smartcard se jako disk nechová a nikdy chovat nebude. buď jste si pořídil skutečně čtečku smartcard a nemáte tucha k čemu, nebo to je nějaký úplně jiný kus hardwaru...

Nema to neco spolecneho s volbou ve W7 nezobrazovat prazdne jednotky...?

http://www.sevenforums.com/attachments/tutorials/793... ...